Elektryczne

Nic tak nie powoduje bałaganu i nie przeszkadza w codziennej pracy i życiu jak wszędzie plączące się kable, o które łatwo się potknąć. Ale mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz narzędzia, dzięki którym raz na zawsze uporządkujesz wszystkie kable elektryczne. Są nimi haczyki i uchwyty do kabli elektrycznych.

W ofercie posiadamy m.in. uchwyty marki Command, która od wielu lat jest wiodącym producentem. Ich produkty to gwarancja satysfakcji i porządku. Montaż zajmuje raptem kilka sekund, dzięki specjalnym taśmom, które są odpowiednie do każdej powierzchni. Przykleją się zarówno do ściany pokrytej farbą, jak i powierzchni metalowych, drewnianych, a także płytek ceramicznych. Haczyki można zamontować w każdej chwili, nie wymagają wiercenia, używania głośnego sprzętu i nie brudzą podczas montażu. Dodatkowo można je łatwo usunąć bez szkody dla powierzchni, do której były przyczepione.

Jako efekt masz uporządkowane kable, zaczepione na uchwytach, które nie plączą się ze sobą, nie tworzą bałaganu i sprzyjają utrzymaniu porządku w całym pomieszczeniu. A ich cena jest naprawdę niewielka.

Cena
Pokaż wyniki (2)
Elektryczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
17017 Uchwyt do kabli mały CLR

17017 Uchwyt do kabli mały CLR

UU007832114

Indeks katalogowy: 17017CLR

Dostępność: Dostępne ( 23 szt. )
Realizacja z dnia na dzień
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,015
12,04 zł brutto 9,79 zł netto + 23% VAT / szt.
Uchwyty do kabli 4 uchwyty przezroczyste + 5 małych pasków 17301CLR

Command™ Uchwyty do kabli, 17301CLR, 4 uchwyty + 5 małych pasków

Dostępność: Dostępne ( 15 szt. )
Realizacja z dnia na dzień
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,003
10,91 zł brutto 8,87 zł netto + 23% VAT / szt.