Czym się zajmujemy?

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Zajmujemy się sprzedażą elementów wentylacyjnych (takich jak kratki wentylacyjne, wentylatory, kanały pcv, rury spiro, osłony rewizyjne, kratki ściekowe, wywiewki itp.) na terenie całego kraju. W naszej ofercie mamy ofertę takich firm jak Hardi, Vogler, 3M, Vents-Group.

Wyróżnia nas fachowość i profesjonalizm. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy w sprzedaży wentylacji oraz promowanie Państwa firmy na rodzimym rynku.

W Naszej firmie zajmujemy się sprzedażą hurtową dla sklepów, hurtowni oraz składów budowlanych. 

Nasi klienci mogą liczyć na regularne wizyty Naszych przedstawicieli handlowych. Zamówienia można składać bezpośrednio przedstawicielowi, telefonicznie,za pośrednictwem faxu, e-mailem, bądż zamówić on-line.

Nasze atuty

 • Szeroka oferta - ponad 1000 pozycji 
 • Regularna obsługa - odwiedziny przedstawiciela
 • Szybka dostawa - realizacja nawet poniżej 24h!
 • Ekspozytor na produkty - użyczamy praktyczny stojak
 • Zwrot lub wymiana - nie rotującego towaru
 • Reklamacje - wymieniamy uszkodzony towar na nowy
 • Minimum logistyczne - już od 200 zł.

  


 • Początki isteninia firmy BART-DOM sięgają roku 2000, od tego też momentu zajmujemy się sprzedażą hurtową elementów wentylacyjnych. Zaczynaliśmy od kilku sklepów w województwie oraz niewielkiego asortymentu. Dziś posiadamy duży magazyn, dostarczający towar na teren całego kraju i nie tylko.
  W skład naszej oferty wchodzą między innymi: Kratki wentylacyjne i kominkowe, wentylatory, systemy kanałowe i wiele więcej (czytaj więcej...)
  Zaopartujemy sie u najlepszych, sprawdzonych producentów, których towary górują na rynku systemów wentylacyjnych. Obok najlepszej jakości materiałów stoi precyzyjne wykonanie, idealnie sprawdzające się w każdym domu.
  Z naszych usług korzystają firmy z całej Polski. Najlepsza jakość idąca w parze z przystępnymi cenami i fachową, profesjonalną obsługą sprawiają, że rozwijamy się szybko i bardzo sprawnie. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, z którymi od lat współpracujemy. Nasi handlowcy pozyskują wciąż to nowych klientów, nie zaniedbując przy tym obecnych. Staramy się dotrzeć do każdego rejonu w naszym Kraju.

   

BIURO
Nasza firma jest zoptymalizowana pod kątem ergonomi pracy, tak by zapewnić Państwu jak najniższe ceny. Z tego też powodu posiadamy wykwalifikowanych pracowników biurowo-magazynowych, którzy w najlepszy możliwie sposób odpowiedzą na Państwa pytania.
Osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem to
Jarosław Senftleben oraz Robert Pawłowicz
To oni obsługują infolinię oraz odbierają Państwa zamówienia. Świetnie znają produkty, które sprzedają i zawsze chętnie doradzą i podpowiedzą, dodatowo są zawsze uśmiechnięci i uprzejmi w stosunku do wszystkich klientów, co bardzo ułatwia kontakt. Gwarantujemy udaną współpracę.

HANDLOWCY
Charyzmatyczni i bardzo zorganizowani handlowcy z dumą reprezentują naszą firmę na terenie całej Polski.

       501 402 872
  Hubert Domagalski 501 369 819
   

Chętnie odwiedzają naszych odbiorów oraz zdobywają nowe firmy.
Jeżeli Państwa firma chciała by zapoznać się z naszą ofertą to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami - a my zapewnimy wizytę jednego z naszych przedstawicieli. 


  Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, przy ulicy Retkińskiej 70 - jednak nasze biuro i magazyn znajdą Państwo przy ulicy Polarnej 19.